Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu

Montavimo metu prie lubų pritvirtinamos LED juostos. Jos geriausiai tinka tokiems projektams, nes jų tarnavimo laikas yra iki 100 tūkstančių valandų, jos neperkaitina ir taupo elektrą. Išilgai įtempiamų šviečiančių lubų kontūro sumontuotas rėmas, jame sumontuota įranga. Maitinimo šaltiniai išimami atskirai – tai svarbu, nes jei įrenginio neįmanoma išimti ir jis nustoja veikti, turėsite peiliu perpjauti drobę, pakeisti įrenginį, nusipirkti naują audinį. Prijungus ir patikrinus prietaisus, ant rėmo pritraukiama speciali šviesą skleidžianti šluostė.

Diegdami turėtumėte pasirinkti tinkamas patikimas šviesos diodų juostas ir kitus įrenginius: reguliatorius, keitiklius, transformatorius. Tai padidins konstrukcijos tarnavimo laiką jos neremontuojant ir nekeičiant dalių. Tai ypač svarbu tokiam projektui, nes remonto kaina yra lygi naujų lubų kainai. Be to, būtina teisingai nustatyti atstumą tarp LED juostų. Jei juostas pastatysite toli viena nuo kitos, ant lubų bus matomos šviesos juostos, o pats apšvietimas bus silpnas. Jei jas sumontuosite per arti, be reikalo padidės elektros energijos suvartojimas.

Taip pat svarbu tarpas tarp juostų ir drobės. Mažas tarpas nuo juostelių iki drobės padarys juosteles matomas, didelis tarpas sumažins kambario aukštį. Skaičiuodami taip pat turėtumėte atsižvelgti į lempų galią ir bendrą kambario aukštį. Patartina, kad įrangą pasirinktų ir parametrus apskaičiuotų patyrę apšvietimo specialistai, nes baigus diegimą labai sunku ištaisyti klaidas.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.