Satininės įtempiamos lubos

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos apibūdinimas dažnai pagal savo charakteristikas kaip įtempiamos atlasinės lubos mažai skiriasi nuo matinių analogų. Jų pagrindinis skirtumas yra tas, kad drobės paviršius labai panašus į atlasinį audinį. Tokios lubos atrodo elegantiškos ir estetiškos. Apšviestos saulės spindulių, atlasas mirga, žaidžia daugybe spalvų. Tačiau šis poveikis yra labai lengvas ir nėra ryškus, todėl nesukels nepatogumų. Jei kalbėsime apie baltas atlasines įtempiamas lubas, jų išvaizda labiau primena matines.

Satininės įtempiamos lubos: nuostabios medžiagos galimybės Būtent dėl ​​nuostabaus blizgesio panašumo su natūralia satino medžiaga susidaro ypatinga tekstūra, kuri įneša kilnumo natas į bet kurį interjerą. Tuo pačiu pridedama klasikos ir estetikos. Vis dažniau nuotraukos buvo spausdinamos ant įtempiamų lubų. Įtempiamos atlasinės lubos gali būti lengvai padarytos gražios, originalios ir rafinuotos naudojant specialų plataus formato spausdintuvą. Satino drobės savaime yra visiškai diskretiškos. Taigi, jos nepritraukia sau nereikalingo dėmesio, tačiau tarnauja kaip harmoningas ir neįkyrus viso kambario interjero fonas.

Šiandien galite užsisakyti bet kokios spalvos satino matines lubas. Tai leidžia jums nustatyti bendrą toną ir sukurti tam tikrą nuotaiką kambaryje. Taigi, jei tai, pavyzdžiui, itin modernus aukštųjų technologijų kambarys, drąsiai rinkitės metalinį atspalvį. Dėl griežto, klasikinio interjero labiau tinka švelnios pastelinės spalvos. O vaikų kambariui ar miegamajam „žvaigždėtas dangus“ bus idealus. Pagrindinis atlasinių įtempiamų lubų privalumas yra plokščias paviršius, sukuriantis švelnų blizgesį, visiškos harmonijos ir ramybės pojūtį. Dėl specialaus mikroreljefo suteikiamas perlamutro efektas – unikalus atlasinių įtempiamų lubų pranašumas.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.