BLIZGIOS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Blizgios įtempiamos lubos

Pagrindinis blizgių įtemptų lubų bruožas yra lakuotas paviršius, kuris turi veidrodinį ir atspindintį efektą. Norint įsitikinti pasirinkimo teisingumu, būtina tinkamai suprasti lako įtempiamų lubų savybes: blizgios įtempiamos lubos po montavimo turi nepriekaištingą net lakuotą paviršių ir tokios formos išlieka daugelį metų; blizgi drobė turi galimybę laikyti vandenį, sveriantį iki 100 kilogramų, ši funkcija padės apsaugoti kambarį nuo potvynių iš viršaus; įtemptos blizgios lubos turi puikią garso izoliaciją.

Dėl įtemptų lubų konstrukcijos galite paslėpti įvairius pagrindinių lubų ir elektros laidų nelygumus; ant blizgių lubų nesikaupia dulkės, o kvapai nėra absorbuojami, todėl nereikia dažnai prižiūrėti drobės; lakuotos įtempiamos lubos yra visiškai saugios žmonių sveikatai, jos neišskiria jokių toksinių medžiagų; montuojant blizgias įtempiamas lubas, galima įrengti bet kokius šviestuvus, įskaitant dekoratyvinį apšvietimą; Blizgi drobė turi ir kitų privalumų.

Kambariams su mažu plotu ir žemomis lubomis idealus blizgus paviršius. Faktas yra tas, kad šviesą atspindinčių įtaisų dėka erdvė mažame kambaryje plečiasi, ji turi papildomą tūrį ir dingsta spaudžiamų lubų pojūtis. Dėl veidrodinio paviršiaus blizgesys suteikia daugiau šviesos tamsiose patalpose, jei naudojamas tinkamas apšvietimas. Didelę reikšmę turi baldų kiekis kambaryje su blizgančiomis lubomis. Kad išvengtumėte netvarkos jausmo, kambaryje neturėtumėte pastatyti didelio kiekio baldų ir dekoratyvinių interjero daiktų.

Kaip minėta pirmiau, blizgios įtempiamos lubos turi platų skirtingų atspalvių asortimentą, daugiau nei 150. Lakuota drobė gali išsaugoti originalią lubų spalvą per visą tarnavimo laiką, kuris yra apie 10 metų. Spalva neblunka.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.