MATINĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Pagrindinis

Matinės įtempiamos lubos yra ideali lubų paviršiaus danga. Jos pagamintos iš PVC plėvelės ir turi atspindžio neturintį paviršių. Jos neatspindi šviesos ir aplinkinių daiktų. Matinės drobės puikiai tinka „ramiam“ interjerui, kur nėra pompastiškų dekoro elementų. Čia akcentuojamos ne lubos, o kiti kambario elementai – šviestuvas, sienos, baldai, paveikslai, veidrodžiai ir kt. Įtempiamos lubos gali būti montuojamos bet kokiose patalpose, nuo svetainių iki biurų ir baseinų, kuriuose yra daug drėgmės. Matinis audinys yra labai atsparus dilimui ir atsparus vandeniui. Po sumontavimo lubų skerspjūvio nereikia specialiai ir kruopščiai paruošti o sumontavus matines lubas, gaunamas idealiai plokščias paviršius.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.