Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Įtempiamos lubos sklandančios linijos

Įtempiamos lubos sklandančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą. Pagrindinis įtempiamų lubų plūduriuojančių linijų elementas yra LED apšvietimo juostos. Šiandien šviesos diodai ir LED juostelės yra nepaprastai efektyvūs, skirtingai nuo įprastų lempų, nes jie efektyviai sunaudoja elektrą, praktiškai nešildo ir jų tarnavimo laikas yra labai ilgas.

Dizaineriai, kurie bent kartą bandė dekoruoti lubų erdvę naudodamiesi LED juostelėmis, visuose projektuose naudoja LED apšvietimą dėl savo funkcijų ir savybių . Plaukiojančios linijos nėra duoklė madai, bet labai praktiškas dalykas funkciniu požiūriu ir labai įdomus kambario dizaino elementas. Kokios yra plaukiojančios linijos?

Plūduriuojančios linijos ant įtemptų lubų yra apšvietimo juostų montavimo į PVC drobės pertrauką variantas, pertraukos seka apšvietimo juostos kontūrą, taip gaunant bet kokios formos ir ilgio liniją. Linijos gali būti tiek trumpos (ne visoms luboms), tiek ilgos ir net uždarytos lubose, sukuriančios taisyklingas geometrines figūras (rombas ar kvadratas) ir sudėtingą geometriją – galite sugalvoti savo unikalų lubų dizainą arba susisiekti su mūsų dizaineriu ir jis jums sukurs individualų interjerą.

Norėdami sukurti tam tikras zonas kambaryje, galite naudoti linijas: padalykite miegamąjį į darbo ir poilsio zoną, paskirstykite vietą darželyje. Pridėkite apšvietimo, jei reikia, arba paskirstykite aplink perimetrą ir, pavyzdžiui, centrinėje kambario dalyje padėkite žibintą. Trumpai tariant, tokio tipo apšvietimas gali būti naudojamas tiesiogiai kaip apšvietimas arba kaip dizaino technika kuriant kambarį. Tai priklauso nuo jūsų, tačiau pirmiausia rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų vadybininku dėl linijų galimybių ant įtemptų lubų.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.