Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės įtempiamos lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos konstrukcijos privalumai Yra tūkstančiai tokių lubų vykdymo variantų, kurie leidžia jums sukurti unikalų kambario dizainą. Skirtingai nuo dviejų lygių gipso kartono lubų, įtempiamoms luboms nereikia dažyti, o jas sumontavus praktiškai nelieka šiukšlių. Įtempiamą dviejų lygių konstrukciją galima įrengti net bute su žemomis lubomis: minimalus atstumas nuo lubų plokštės yra tik 3–7 cm. Be to, šis sprendimas leidžia greitai užmaskuoti net rimtus konstrukcijos defektus (įtrūkimus, plokščių jungtis ir kt.). Zonavimo principas priklauso nuo patalpų specifikos. Apie tai kalbėsime toliau.

Dviejų lygių lubos virtuvėje padės vizualiai padalyti kambarį į maisto ruošimo ir valgomojo zoną. Abiems lygiams pasirinkite lengvai valomą plėvelę. Virš darbo zonos galite įdiegti keletą prožektorių, o virš valgomojo pakabinti sietyną. Tačiau variantas įgyvendinamas tik erdviuose kambariuose.

Dviejų lygių įtemptos salės lubos leidžia sutelkti dėmesį į apšvietimą – didelė liustra centre arba prožektoriai aplink perimetrą. Salėje, pasitelkę skirtingus lygius, jie vizualiai „surenka“ erdvę su įvairiais baldais, buitine technika ir interjero dekoracijomis.

Dviejų lygių lubos miegamajame paprastai įrengiamos, kad būtų galima pabrėžti plotą virš lovos. Dažnai naudojamas spalvotas nuotraukų spausdinimas: darželiui galite pasirinkti mėgstamų animacinių filmų personažus, moterys teikia pirmenybę gėlėms, o universalus sprendimas, kuris taps bet kurio miegamojo akcentu, yra žvaigždėto dangaus imitacija. Satino tekstūros drobė suteikia ypatingo žavesio miegamajam.

SKAIČIUOKLĖŠios kainos yra orientacinės, todėl jos gali skirtis ir yra aptariamos su kiekvienu klientu atskirai sutartyje.

Suma:

Turite klausimų? Skambinkite

Turite klausimų? Skambinkite

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ PASIRINKIMAS

Pagrindinis

Matinės lubos

Matinės įtempiamos lubos išsiskiria tuo, kad jose nėra akinamo blizgesio, kai esate kambaryje su matinėmis įtempiamomis lubomis, akys ilsisi, kambaryje sukuriama rami ir jauki atmosfera. Šio tipo įtempiamos lubos tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams.

Pagrindinis

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos taip pavadintos, nes paviršiaus struktūra labai panaši į satiną. Šios lubos atrodo labai ekologiškos ir patrauklios. Tinka tiek miegamajam, tiek svetainei.

Pagrindinis

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos yra originalus bet kurio kambario sprendimas, jie išsiskiria tuo, kad atskiria tam tikras lubų zonas pagal lygį, kartu su įvairiu lempų išdėstymu, tai leidžia visiškai pakeisti kambario interjerą

Pagrindinis

Blizgios lubos

Yra puikus sprendimas gyvenamajam svetaines kambariui, turi nuostabų atspindintį lygų paviršių, padidina kambario erdvę ir suteikia kambariui linksmą nuotaiką.

Pagrindinis

Įtempiamos lubos „Sklandančios linijos“

Sklandančios linijos Plūduriuojančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą.

Pagrindinis

 Lubos su foniniu apšvietimu

Šviečiančios lubos yra kaip šviestuvas, kuris atrodo kaip įprastos baltos lubos. Įjungus visas jo paviršius šviečia tolygiai. Dažniausiai galima reguliuoti šviesos intensyvumą.